PLC :

در این قسمت بصورت مختصر درباره نحوه پیدایش PLC در صنعت می پردازیم. البته ما در مقاله دیگری مفصل راجع به پی ال سی صحبت کرده ایم (بخوانید : plc چیست ) عملا می توان اینطور بیان کرد که PLC یا programmable logic controler بعد از اینکه در خطوط تولید کارخانه های بزرگ این نیاز ایجاد شد تا الگوهای پروسه های تحت کنترل برای تولید محصولات مختلف و جدید تغییر پیدا کند، ظهور پیدا کرد، و به مرور زمان این احتیاج در صنایع کوچک نیز پدیدار گردید و تقریبا کل صنعت به استفاده از mini plc ها (لوگو زیمنس) و PLC ها در فرآیندهای بزرگ و کوچک خود روی آوردند.

قبل از پیدایش PLC، از مدارات رله-کنتاکتوری در حجمی بزرگ و قابلیت انعطاف بسیار پایین برای کنترل پروسه های خطوط تولید و دستگاه های کوچکتر مورد استفاده قرار می گرفت، می توان عدم انعطاف پذیر بودن (عملا تغییر در قسمتی از پروسه مستلزم تغییر عمده روی مدارات فرمان و سوختن زمان و هزینه بسیار بود) و نیاز به تعمیر و نگه داری های دوره ای پی در پی را از مشکلات اساسی مدارات رله-کنتاکتوری نام برد.

آشنایی با PLC های خانواده SIMATIC S7

SIMATIC S7 یک خط تولید PLC (S7-200, S7-300, S7-400, S7-1200, S7-1500) توسط زیمنس است که به طور گسترده در اتوماسیون صنعتی استفاده می شود. S7 قادر است چندین سنسور و محرک را از طریق IOهای دیجیتال یا آنالوگ متصل کند که می توانند به صورت ماژولار گسترش یابند.

✅ PLC S7-200 زیمنس

PLC S7-200 زیمنس از خانواده سری پی ال سی های SIMATIC S7، در گذشته برای کنترل پروسه های کوچک مورد استفاده قرار می گرفت و در زمان خود از PLC های ارزان قیمت، غیر ماژولار یا PLC کامپکت Compact و دارای قابلیت و عملکرد محدود به شمار می رفت و مورد استفاده قرار می گرفت.

این PLC بصورت یکپارچه شامل منبع تغدیه، CPU و تعدادی ورودی و خروجی وابسته به مدل CPU است. از CPU های این مدل از پی ال سی PLC S7-200 زیمنس می توان CPU 221 ،CPU 222 ،CPU 224 و … را نام برد. بسته به مدل CPU می تواند حداکثر 256 ورودی و خروجی و 7 عدد کارت Expansion Modules و پروتکل شبکه مدباس RS485 را بصورت Built in و استاندارد را پشتیبانی کند.

PLC S7-200 زیمنس دارای پورت ارتباطی PPI (point to point interface) می باشد که جهت دانلود و آپلود برنامه از طریق نرم افزار STEP7-Microwin، مانیتورینگ و شبکه شدن با یک PLC زیمنس دیگر این پورت مورد استفاده قرار می گیرد.

✅ PLC S7-300 زیمنس :

PLC S7-300 زیمنس از خانواده سری پی ال سی های SIMATIC S7، که هم اکنون هم برای کنترل پروسه های متوسط طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد چزء PLC های ماژولار می باشد. در این سری لازم است منبع تغذیه آن بصورت جداگانه انتخاب شود و در CPU هایی که بصورت کامپکت نمی باشند نیز ماژول کارت ورودی و خروجی هم انتخاب شود. این خانواده از PLC خانواده SIMATIC S7 در سه گروه PLC S7-300 زیمنس، PLC S7-300C زیمنس و PLC S7-300F زیمنس ارائه شده است.

✔️ PLC S7-300 زیمنس :

نسخه ماژولار سری S7-300 زیمنس می باشد که می بایست کارت های ورودی و خروجی را الزاما برای این نسخه در نظر کرفت.

PLC S7-300C زیمنس

✔️ PLC S7-300C زیمنس :

این نسخه بصورت کامپکت (compact) سری S7-300 زیمنس بوده و روی خود CPU تعدادی ورودی و خروجی وجود داشته و می توان بدون انتخاب ماژول Expansion از این ورودی و خروجی ها به شرط تامین نیاز استفاده کرد.

✔️ PLC S7-300F زیمنس :

این نسخه سری Fail safe سری S7-300 زیمنس است و در پروسه هایی مورد استفاده قرار می گیرد که ضریب اطمینان و ایمنی بالایی مورد نیاز باشد یا اصطلاحا نیاز به Safty بالایی وجود داشته باشد، در صورت رخ دادن خطا نرم افزاری یا سخت افزاری، CPU رفتار متناسب با خطای و اشکال اتفاق افتاده را از خود نشان می دهد.

هنگام ساخت PLC S7-300F تست های مخصوص و منحصر به فردی در کارخانه روی آن ها انجام می پذیرد تا از عملکرد صحیح آن ها در لحضات حساس اطمینان خاطر کامل حاصل شود. SIMATIC S7-300 از CPU های متنوع که قابلیت و عملکردی متفاوت با یکدیگر دارند تشکیل شده است.

CPU های PLC S7-300 زیمنس :

از CPU های این مدل از پی ال سی خانواده 300-SIMATIC S7 می توان CPU 313 ،CPU 312 ،CPU 314 و … را نام برد. CPU سری PLC S7-300 زیمنس وابسته به مدل آن حداکثر می تواند 4 ریل و در هر ریل 8 ماژول سیگنال (SM) که در نتیجه در کل 32 ماژول سیگنال و پروتکل شبکه مدباس RS485 را بصورت Built in و استاندارد پشتیبانی کند.

تمام CPU های سری PLC S7-300 زیمنس دارای پورت MPI (Multipoint interface) می باشند. جهت دانلود و آپلود برنامه از طریق نرم افزار SIMATIC STEP7 یا TIA Portal، مانیتورینگ و شبکه شدن با یک PLC دیگر، این پورت مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از مدل های PLC S7-300 زیمنس علاوه بر پورت MPI دارای Profibus-DP یا PROFINET نیز می باشند. از پسوند DP یا PN در type این مدل از CPU های زیمنس استفاده می شود که به معنی داشتن دو پورت MPI و Profibus-DP یا PROFINET روی CPU می باشد.

✅ PLC S7-400 زیمنس :

این سری از پی ال سی های خانواده SIMATIC S7 زیمنس که هم اکنون هم برای کنترل پروسه های بزرگ و وسیع طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد و چزء PLC های ماژولار می باشد و لازم است منبع تغذیه و کارت های ورودی خروجی آن بصورت جداگانه انتخاب شوند. این خانواده از PLC خانواده SIMATIC S7 در سه گروه PLC S7-400 زیمنس، PLC S7-400H زیمنس و PLC S7-400F /FH زیمنس ارائه شده است.

✔️ PLC S7-400 زیمنس :

نسخه استاندارد سری S7-400 زیمنس می باشد که دارای کاربرد بسیار بالایی در صنعت می باشد.

✔️ PLC S7-400H زیمنس :

این نسخه از PLC سری 400 زیمنس دارای قابلیت Fault tolerant می باشد به این معنا که برای سیستم هایی که لازم به عملکرد بصورت Redundant می باشند مورد استفاده می توان قرار گرفت، به این صورت که یک CPU بصورت رزرو و Standby برای کنترل پروسه قرار می گیرد تا در صورت هر گونه خطا بر روی CPU اصلی، CPU دوم وظیفه کنترل پروسه را به صورت بر عهده می گیرد و پروسه بدن هیچ وقفه ای به کار خود ادامه می دهد. ار کاربردهای این نوع CPU می توان به فرآیندها یا پروسه هایی اشاره کرد که در صورت توقف خسارات غیر قابل جبرانی برای سیستم خواهد داشت. مانند صنایع نفت و گاز

PLC S7-400H زیمنس

✔️ PLC S7-400F /FH زیمنس :

این نسخه از PLC سری 400 زیمنس سری Fail safe می باشد که هم قابلیت Redundant و هم قابلیت Fail safe را دارا می باشد. این CPU در پروسه هایی مورد استفاده قرار می گیرد که ضریب اطمینان و ایمنی بالایی مورد نیاز باشد. یا اصطلاحا نیاز به Safty بالایی وجود داشته تا در صورت رخ دادن خطا نرم افزاری یا سخت افزاری، CPU رفتار متناسب با خطای و اشکال اتفاق افتاده را از خود نشان بدهد. هنگام ساخت PLC S7-400F /FH زیمنس تست های مخصوص و منحصر به فردی در کارخانه روی آن ها انجام می پذیرد تا از عملکرد صحیح آن ها در لحضات حساس اطمینان خاطر کامل حاصل شود.

CPU های PLC S7-400 زیمنس :

SIMATIC S7-400 از CPU های متنوع که قابلیت و عملکردی متفاوت با یکدیگر دارند تشکیل شده است. از CPU های این مدل از پی ال سی خانواده 400-SIMATIC S7 می توان 1-CPU 417-4 ،CPU 413-1 ،CPU 412 و … را نام برد. CPU سری PLC S7-400 زیمنس وابسته به مدل آن حداکثر می تواند 22 رک (RACK) و بیش از 300 ماژول و پروتکل شبکه مدباس RS485 را بصورت Built in و استاندارد پشتیبانی کند.

تمام CPU های سری PLC S7-400 زیمنس دارای پورت MPI (Multipoint interface) می باشند. جهت دانلود و آپلود برنامه از طریق نرم افزار SIMATIC STEP7 یا TIA Portal، مانیتورینگ و شبکه شدن با یک PLC دیگر، این پورت مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از مدل های PLC S7-400 زیمنس علاوه بر پورت MPI دارای Profibus-DP یا PROFINET نیز می باشند. از پسوند DP یا PN در type این مدل از CPU های زیمنس استفاده می شود که به معنی داشتن دو پورت MPI و Profibus-DP یا PROFINET روی CPU می باشد.

 

✅ پی ال سی PLC S7-1200 زیمنس :

PLC 1200 زیمنس به دلیل مقرون به صرفه بودن، بروز بودن قابلیت ها و محیط برنامه نویسی و کاربری راحت و روان، امروزه یکی از پر کاربردترین CPU های موجود در صنعت اتوماسیون می باشد. این پی ال سی 1200 زیمنس، تنها بصورت کامپکت (Compact) می باشد. در نتیجه با توجه به type سی پی یو اس 7 زیمنس تعدادی I/O روی خود CPU قرار دارد و می توان از آن ها استفاده کرد.

✔️ CPU سری PLC S7-1200 زیمنس :

از CPU های این مدل ازPLC زیمنس 1200 می توان CPU 1214C ،CPU 1212C ،CPU 1211C و … را نام برد. PLC S7-1200 زیمنس وابسته به type آن حداکثر می تواند 8 کارت سیگنال ماژول (SM (Signal midule و 3 کارت شبکه (CM (Communication Madule و 1 کارت سیگنال برد یا باتری برد و یا برد شبکه (CB (Communication board روی خود CPU نصب کرد. در ادامه به تفسیر تجهیزات نام برده را مورد بررسی قرار خواهیم داد. تمام CPU های سری PLC 1200 زیمنس دارای پورت PROFINET می باشند که جهت دانلود و آپلود برنامه از طریق نرم افزار TIA Portal، مانیتورینگ و شبکه شدن با یک PLC دیگر، این پورت مورد استفاده قرار می گیرد.

 PLC S7-1200C زیمنس :

این سی پی یو، CPU نسخه استاندارد سری PLC 1200 می باشد که بصورت کامپکت (Compact) بوده و تعدادی ورودی و خروجی را روی خود CPU قرار دارد.

 PLC S7-1200FC زیمنس :

این سی پی یو، CPU نسخه Fail safe سری PLC S7-1200 می باشد که بصورت کامپکت (Compact) در مدل های CPU محدود توسط زیمنس ارائه داده شده است. نسخه Fail safe سری S7-1500 زیمنس در پروسه هایی مورد استفاده قرار می گیرد که ضریب اطمینان و ایمنی بالایی مورد نیاز باشد یا اصطلاحا نیاز به Safty بالایی وجود داشته باشد، در صورت رخ دادن خطا نرم افزاری یا سخت افزاری، CPU رفتار متناسب با خطای و اشکال اتفاق افتاده را از خود نشان می دهد.

هنگام ساخت PLC S7-300F تست های مخصوص و منحصر به فردی در کارخانه روی آن ها انجام می پذیرد تا از عملکرد صحیح آن ها در لحضات حساس اطمینان خاطر کامل حاصل شود. SIMATIC S7-300 از CPU های متنوع که قابلیت و عملکردی متفاوت با یکدیگر دارند تشکیل شده است.

PLC S7-1200FC زیمنس

ویژگی های پی ال سی PLC 1200 زیمنس :

 • ✔️ کنترل کننده ای یکپارچه و کامپکت برای پروسه های کوچک و متوسط
 • ✔️ دارای Space saving بالا به جهت ابعاد و اندازه کوچک.
 • ✔️ مجهز به پروتکل شبکه قدرتمند و به روز پروفینت (Profinet) بصورت Built in و استاندارد، قابلیت شبکه شدن به آسانی با کنترلرهای خانواده SIMATIC زیمنس و HMI ها و سایر تجهیزات اتوماسیون
 • ✔️ تمام CPU های این خانواده بصورت مستقل قابلیت کارکرد دارند و نیازی به شبکه های توزیع اطلاعات یا اصطلاحا distributed structures را ندارند
 • ✔️ نصب، برنامه نویسی و عملکرد ساده و راحت
 • ✔️ قابلیت Web Server  با استفاده از کارت ماژول CP
 • ✔️ قابلیت Data Loging و گرفتن خروچی با استفاده از مموری کارت حافظه
 • ✔️ قابلیت PID کنرل بصورت Close loop
 • ✔️ قابلیت motion control
 • ✔️ ارائه کارت های سیگنال ماژول با تنوع مختلف برای سیگنال های دیجیتال و آنالوگ SM (Signal Madule)
 • ✔️ قابلیت محاسبه انرژی مصرفی با استفاده از ماژول Energy meter
 • ✔️ دارای تجهیزات جانبی از قبیل منبع تغذیه، مموری کارت حافظه و ماژول سوئیچ شبکه
 • ✔️ ارائه شده به صورت سری Fail safe

در جدول زیر می توان با اطلاعات و مشخصات فنی کلی PLC S7-1200 زیمنس آشنا شد.

مشخصات فنی کلی PLC 1200 زیمنس

سری SIPLUS پی ال سی PLC S7-1200 زیمنس :

برخی از پروژه ها و پروسه های کنترلی در محلی قرار دارند که علی رغم تلاش بسیار در فراهم کردن شرایط محیطی مناسب جهت نصب تجهیرات کنترلی، همواره محیطی که قرار است آن تجهیز در آن محیط نصب شود دارای خوبی نیست. می توان وجود گرد و غبار و رطوبت بالا و ذمای کارکرد نا مناسب را از جمله این شرایط نامطلوب محیطی نام برد.

سری SIPLUS پی ال سی PLC S7-1200 زیمنس

شرکت زیمنس با پوشاندن بردهای الکترونیکی کنترلرهای خود با یک لایه محافظ برای همه سری از PLC های خانواده SIMATIC S7، پی ال سی هایی با عنوان SIPLUS را ارائه داده است، که در شرایط محیطی نامطلوب بخوبی کار می باشند. شرکت زیمنس در همه سری از PLC های خود سری SIPLUS ار همان PLC را نیز ارائه داده است. سری PLC S7-1200 زیمنس نیز از این قاعده مستثنا نبوده و CPU های مدل CPU 1214C، CPU 1212C و CPU 1215C را نیز بصورت SIPLUS ارائه داده است.

PLC های خانواده SIMATIC S7

✔️ معرفی CPU های سری PLC S7-1200 زیمنس :

CPU 1211C پی ال سی S7-1200 زیمنس :

این مدل از CPU پی ال سی PLC S7-1200 زیمنس را می توان پایین ترین مدل CPU این مدل از پی ال سی زیمنس نام برد. از جمله مشخصات CPU 1211C زیمنس می توان به 6 ورودی دیجیتال، 4 خروجی دیجیتال (رله ای یا ترانزیستوری)، 2 ورودی آنالوگ و 1 پورت شبکه Profinet را نام برد.

CPU 1211C زیمنس قابلیت اضافه کردن سیگنال ماژول یا (SM (Signal Module را ندارد. تنها می توان روی خود CPU یک سیگنال برد یا (SB (Signal Board که شامل تعداد محدودی I/O می باشد را اضاقه کرد. می توان بجای سیگنال برد یا (SB (Signal Board، از باتری برد یا (BB (Battery Board یا برد شبکه (CB (Communication Board را نیز استفاده کرد، همچنین در CPU 1211C سری S7-1200 زیمنس می توان حداکثر از 3 ماژول شبکه (CM (Communication Modules استفاده کرد.

مدل های مختلف CPU 1211C پی ال سی S7-1200 زیمنس :

این مدل CPU زیمنس، CPU 1211C سری PLC S7-1200 زیمنس در سه مدل ارائه شده است. تفاوت این سه مدل در نغدیه (AC/DC)، نوع خروجی دیجیتال (رله ای یا ترانزیستوری) می باشد. در جدول زیر می توان مشخصات و تفاوت های CPU 1211C پی ال سی S7-1200 زیمنس را مشاهده کرد.

تفاوت های CPU 1211C پی ال سی S7-1200 زیمنس

تفاوت های CPU 1211C پی ال سی S7-1200 زیمنس 2 تفاوت های CPU 1211C پی ال سی S7-1200 زیمنس 3
تفاوت های CPU 1211C پی ال سی S7-1200 زیمنس 4
CPU 1211C, AC/DC/Relay, 6DI/4DQ/2AI

CPU 1211C, AC/DC/Relay, 6DI/4DQ/2AI، با کد نامبر 6ES7211-1BE40-0XB0 :

این مدل از سی پی یو اس 7 سری پی ال سی PLC 1200 زیمنس دارای تغدیه AC با ولتاژ 85 الی 264 ولت، شش ورودی دیجیتال-سه ورودی (HSC (high speed counting با فرکانس 100KHZ، چهار خروجی رله ای و دو ورودی آنالوگ با سطح ولتاژ 0 تا 10 ولت و یک پورت شبکه PROFINET می باشد. در این مدل از CPU زیمنس ظرفیت Work memory مقدار 50kbyte و طرفیت Load memory مقدار 1Mbyte می باشد.

مشخصات CPU 1211C, AC/DC/Rly زیمنس

CPU 1211C, DC/DC/DC, 6DI/4DQ/2AI، با کد نامبر 6ES7211-1AE40-0XB0

CPU 1211C, DC/DC/DC, 6DI/4DQ/2AI، با کد نامبر 6ES7211-1AE40-0XB0 :

این مدل از CPU زیمنس سری پی ال سی PLC 1200 زیمنس دارای تغدیه DC با ولتاژ 20.4 الی 28.8 ولت، شش ورودی دیجیتال-سه ورودی (HSC (high speed counting با فرکانس 100KHZ، چهار خروجی دیجیتال ترانزیستوری-چهار خروجی (PTO (pulse train output یا (PWM (pulse-width modulated با فرکانس 100KHZ و دو ورودی آنالوگ با سطح ولتاژ 0 تا 10 ولت و یک پورت شبکه PROFINET می باشد. در این مدل از CPU زیمنس ظرفیت Work memory مقدار 50kbyte و طرفیت Load memory مقدار 1Mbyte می باشد.

جدول CPU 1211C, DC/DC/DC زیمنس با کد نامبر 6ES7211-1AE40-0XB0

CPU 1211C, DC/DC/Relay, 6DI/4DQ/2AI، با کد 6ES7211-1HE40-0XB0

CPU 1211C, DC/DC/Relay, 6DI/4DQ/2AI، با کد 6ES7211-1HE40-0XB0 :

این مدل سی پی یو اس 7 زیمنس مدل CPU 1212C , DC/DC/DC سری پی ال سی PLC S7-1200 دارای تغدیه DC با ولتاژ 20.4 الی 28.8 ولت، شش ورودی دیجیتال-سه ورودی (HSC (high speed counting، چهار خروجی رله ای و دو ورودی آنالوگ با سطح ولتاژ 0 تا 10 ولت و یک پورت شبکه PROFINET می باشد.

در این مدل از CPU زیمنس ظرفیت Work memory مقدار 50kbyte و طرفیت Load memory مقدار 1Mbyte می باشد.

جدول CPU 1211C, DC/DC/Relay, 6DI/4DQ/2AI، با کد 6ES7211-1HE40-0XB0

CPU 1212C پی ال سی S7-1200 زیمنس :

این مدل از CPU پی ال سی PLC 1200 زیمنس را می توان یکی از CPU های پر کاربرد این سری از پی ال سی زیمنس نام برد. از جمله مشخصات CPU 1212C زیمنس می توان به هشت ورودی دیجیتال، شش خروجی دیجیتال (رله ای یا ترانزیستوری)، 2 ورودی آنالوگ و 1 پورت شبکه Profinet را نام برد.

CPU 1212C زیمنس قابلیت اضافه کردن سیگنال ماژول یا (SM (Signal Module به تعداد 2 ماژول را دارد. و همچنین می توان روی خود CPU یک سیگنال برد یا (SB (Signal Board که شامل تعداد محدودی I/O می باشد را اضاقه کرد. می توان بجای سیگنال برد یا (SB (Signal Board، از باتری برد یا (BB (Battery Board یا برد شبکه (CB (Communication Board را نیز استفاده کرد، همچنین در CPU 1212C سری S7-1200 زیمنس می توان حداکثر از 3 کارت شبکه (CM (Communication Modules استفاده کرد.

مدل های مختلف CPU 1212C پی ال سی S7-1200 زیمنس :

این مدل سی پی یو اس 7 زیمنس، CPU 1212C سری PLC S7-1200 زیمنس در 5 مدل ارائه شده است. تفاوت این 5 مدل در نغدیه (AC/DC)، نوع خروجی دیجیتال (رله ای یا ترانزیستوری) و Fail safe بودن می باشد. در جدول زیر می توان مشخصات و تفاوت های CPU 1212C پی ال سی S7-1200 زیمنس را مشاهده کرد.

جدول مشخصات CPU 1212C پی ال سی 1200 زیمنس جدول مشخصات CPU 1212C پی ال سی 1200 زیمنس 2 جدول مشخصات CPU 1212C پی ال سی 1200 زیمنس 3 جدول مشخصات CPU 1212C پی ال سی 1200 زیمنس 4

CPU 1212C, AC/DC/Relay, 8DI/6DQ/2AI، با کد 6ES7212-1BE40-0XB0

CPU 1212C, AC/DC/Relay, 8DI/6DQ/2AI، با کد 6ES7212-1BE40-0XB0 :

این مدل سی پی یو اس 7 مدل CPU 1212C , AC/DC/Relay سری پی ال سی PLC S7-1200 زیمنس دارای تغدیه AC با ولتاژ 85 الی 264 ولت، هشت ورودی دیجیتال-چهار ورودی (HSC (high speed counting با فرکانس 100KHZ، شش خروجی رله ای و دو ورودی آنالوگ با سطح ولتاژ 0 تا 10 ولت و یک پورت شبکه PROFINET می باشد. در این مدل از CPU زیمنس ظرفیت Work memory مقدار 75kbyte و طرفیت Load memory مقدار 2Mbyte می باشد.

جدول CPU 1212C, AC/DC/Relay, 8DI/6DQ/2AI، با کد 6ES7212-1BE40-0XB0

CPU 1212C, DC/DC/DC, 8DI/6DQ/2AI، با کد 6ES7212-1AE40-0XB0

CPU 1212C, DC/DC/DC, 8DI/6DQ/2AI، با کد 6ES7212-1AE40-0XB0 :

این مدل سی پی یو اس 7 مدل CPU 1212C , DC/DC/DC سری پی ال سی PLC S7-1200 زیمنس دارای تغدیه DC با ولتاژ 20.4 الی 28.8 ولت، هشت ورودی دیجیتال-چهار ورودی (HSC (high speed counting با فرکانس 100KHZ، شش خروجی دیجیتال ترانزیستوری-چهار خروجی (PTO (pulse train output یا (PWM (pulse-width modulated با فرکانس 100KHZ و دو ورودی آنالوگ با سطح ولتاژ 0 تا 10 ولت و یک پورت شبکه PROFINET می باشد. در این مدل از CPU زیمنس ظرفیت Work memory مقدار 75kbyte و طرفیت Load memory مقدار 2Mbyte می باشد.

جدول CPU 1212C, DC/DC/DC, 8DI/6DQ/2AI، با کد 6ES7212-1AE40-0XB0

CPU 1212C, DC/DC/Relay, 8DI/6DQ/2AI، با کد 6ES7212-1HE40-0XB0

CPU 1212C, DC/DC/Relay, 8DI/6DQ/2AI، با کد 6ES7212-1HE40-0XB0 :

این مدل سی پی یو اس 7 مدل CPU 1212C , DC/DC/Relay سری پی ال سی PLC S7-1200 زیمنس دارای تغدیه DC با ولتاژ 20.4 الی 28.8 ولت، هشت ورودی دیجیتال-چهار ورودی (HSC (high speed counting با فرکانس 100KHZ، شش خروجی رله ای و دو ورودی آنالوگ با سطح ولتاژ 0 تا 10 ولت و یک پورت شبکه PROFINET می باشد. در این مدل از CPU زیمنس ظرفیت Work memory مقدار 75kbyte و طرفیت Load memory مقدار 2Mbyte می باشد.

جدول CPU 1212C, DC/DC/Relay, 8DI/6DQ/2AI، با کد 6ES7212-1HE40-0XB0

CPU 1212FC, DC/DC/DC, 8DI/6DQ/2AI، با کد 6ES7212-1AF40-0XB0

CPU 1212FC, DC/DC/DC, 8DI/6DQ/2AI، با کد 6ES7212-1AF40-0XB0 :

این مدل از CPU سری پی ال سی PLC 1200 زیمنس جزء کنترلرهای Fail safe زیمنس بوده و در فرآیندهایی که ضریب اطمینان بالا مورد نیاز یا به اصطلاح Fail safe باشد مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل سی پی یو اس 7 زیمنس مدل CPU 1212FC , DC/DC/DC سری پی ال سی PLC S7-1200 دارای تغدیه DC با ولتاژ 20.4 الی 28.8 ولت، هشت ورودی دیجیتال-چهار ورودی (HSC (high speed counting با فرکانس 100KHZ، شش خروجی دیجیتال ترانزیستوری-چهار خروجی (PTO (pulse train output یا (PWM (pulse-width modulated با فرکانس 100KHZ و دو ورودی آنالوگ با سطح ولتاژ 0 تا 10 ولت و یک پورت شبکه PROFINET می باشد. در این مدل از CPU زیمنس ظرفیت Work memory مقدار 100kbyte و طرفیت Load memory مقدار 2Mbyte می باشد.

جدول CPU 1212FC, DC/DC/DC, 8DI/6DQ/2AI، با کد 6ES7212-1AF40-0XB0

CPU 1212FC, DC/DC/Relay, 8DI/6DQ/2AI، با کد 6ES7212-1HF40-0XB0

CPU 1212FC, DC/DC/Relay, 8DI/6DQ/2AI، با کد 6ES7212-1HF40-0XB0 :

این مدل از CPU سری پی ال سی PLC 1200 زیمنس جزء کنترلرهای Fail safe زیمنس بوده و در فرآیندهایی که ضریب اطمینان بالا مورد نیاز یا به اصطلاح Fail safe باشد مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل سی پی یو اس 7 مدل CPU 1212FC , DC/DC/Relay سری پی ال سی PLC 1200 زیمنس دارای تغدیه DC با ولتاژ 20.4 الی 28.8 ولت، هشت ورودی دیجیتال-چهار ورودی (HSC (high speed counting با فرکانس 100KHZ، شش خروجی رله ای و دو ورودی آنالوگ با سطح ولتاژ 0 تا 10 ولت و یک پورت شبکه PROFINET می باشد. در این مدل از CPU زیمنس ظرفیت Work memory مقدار 100kbyte و طرفیت Load memory مقدار 2Mbyte می باشد.

جدول CPU 1212FC, DC/DC/Relay, 8DI/6DQ/2AI، با کد 6ES7212-1HF40-0XB0

CPU 1214C پی ال سی S7-1200 زیمنس :

این مدل از CPU پی ال سی PLC 1200 زیمنس را می توان یکی از CPU های پر کاربرد این سری از پی ال سی زیمنس نام برد. از جمله مشخصات CPU 1214C زیمنس می توان به 14 ورودی دیجیتال، 10 خروجی دیجیتال (رله ای یا ترانزیستوری)، 2 ورودی آنالوگ و 1 پورت شبکه PROFINET را نام برد.

CPU 1214C زیمنس قابلیت اضافه کردن سیگنال ماژول یا (SM (Signal Module به تعداد 8 ماژول را دارد. و همچنین می توان روی خود CPU یک سیگنال برد یا (SB (Signal Board که شامل تعداد محدودی I/O می باشد را اضاقه کرد. می توان بجای سیگنال برد یا (SB (Signal Board، از باتری برد یا (BB (Battery Board یا برد شبکه (CB (Communication Board را نیز استفاده کرد، همچنین در CPU 1214C سری S7-1200 زیمنس می توان حداکثر از 3 ماژول شبکه (CM (Communication Modules استفاده کرد.

مدل های مختلف CPU 1214C پی ال سی PLC S7-1200 زیمنس :

این مدل سی پی یو اس 7 زیمنس، CPU 1214C سری PLC S7-1200 در 5 مدل ارائه شده است. تفاوت این 5 مدل در نغدیه (AC/DC)، نوع خروجی دیجیتال (رله ای یا ترانزیستوری) و Fail safe بودن می باشد. در جدول زیر می توان مشخصات و تفاوت های CPU 1214C پی ال سی S7-1200 زیمنس را مشاهده کرد.

جدول مشخصات CPU 1214C پی ال سی S7-1200 زیمنس جدول مشخصات CPU 1214C پی ال سی S7-1200 زیمنس 2 جدول مشخصات CPU 1214C پی ال سی S7-1200 زیمنس 3 جدول مشخصات CPU 1214C پی ال سی S7-1200 زیمنس 4

CPU 1214C, AC/DC/Relay, 14DI/10DQ/2AI، با کد 6ES7214-1BG40-0XB0

CPU 1214C, AC/DC/Relay, 14DI/10DQ/2AI، با کد 6ES7214-1BG40-0XB0 :

سی پی یو اس 7 مدل CPU 1214C , AC/DC/Relay سری پی ال سی S7-1200 زیمنس دارای تغدیه AC با ولتاژ 85 الی 264 ولت، چهارده ورودی دیجیتال-شش ورودی (HSC (high speed counting با فرکانس 100KHZ، ده خروجی رله ای و دو ورودی آنالوگ با سطح ولتاژ 0 تا 10 ولت و یک پورت شبکه Profinet می باشد.

در این مدل از CPU زیمنس ظرفیت Work memory مقدار 100kbyte و طرفیت Load memory مقدار 4Mbyte می باشد.

جدول CPU 1214C, AC/DC/Relay, 14DI/10DQ/2AI، با کد 6ES7214-1BG40-0XB0

CPU 1214C, DC/DC/DC, 14DI/10DQ/2AI، با کد 6ES7214-1AG40-0XB0 :

CPU 1214C, DC/DC/DC, 14DI/10DQ/2AI، با کد 6ES7214-1AG40-0XB0 :

سی پی یو اس 7 مدل CPU 1214C , DC/DC/DC سری پی ال سی PLC S7-1200 زیمنس دارای تغدیه DC با ولتاژ 20.4 الی 28.8 ولت، چهارده ورودی دیجیتال-شش ورودی (HSC (high speed counting با فرکانس 100KHZ، ده خروجی دیجیتال ترانزیستوری-چهار خروجی (PTO (pulse train output یا (PWM (pulse-width modulated با فرکانس 100KHZ و دو ورودی آنالوگ با سطح ولتاژ 0 تا 10 ولت و یک پورت شبکه Profinet می باشد. در این مدل از CPU زیمنس ظرفیت Work memory مقدار 100kbyte و طرفیت Load memory مقدار 4Mbyte می باشد.

جدول CPU 1214C, DC/DC/DC, 14DI/10DQ/2AI، با کد 6ES7214-1AG40-0XB0

CPU 1214C, DC/DC/Relay, 14DI/10DQ/2AI، با کد 6ES7214-1HG40-0XB0

CPU 1214C, DC/DC/Relay, 14DI/10DQ/2AI، با کد 6ES7214-1HG40-0XB0 :

سی پی یو اس 7 زیمنس مدل CPU 1214C , DC/DC/Relay سری پی ال سی PLC S7-1200 دارای تغدیه DC با ولتاژ 20.4 الی 28.8 ولت، چهارده ورودی دیجیتال-شش ورودی (HSC (high speed counting با فرکانس 100KHZ، ده خروجی رله ای و دو ورودی آنالوگ با سطح ولتاژ 0 تا 10 ولت و یک پورت شبکه Profinet می باشد. در این مدل از CPU زیمنس ظرفیت Work memory مقدار 100kbyte و طرفیت Load memory مقدار 4Mbyte می باشد.

جدول CPU 1214C, DC/DC/Relay, 14DI/10DQ/2AI، با کد 6ES7214-1HG40-0XB0

CPU 1214FC, DC/DC/DC, 14DI/10DQ/2AI، با کد 6ES7214-1AF40-0XB0

CPU 1214FC, DC/DC/DC, 14DI/10DQ/2AI، با کد 6ES7214-1AF40-0XB0 :

این مدل از CPU سری پی ال سی S7-1200 زیمنس جزء کنترلرهای Fail safe زیمنس بوده و در فرآیندهایی که ضریب اطمینان بالا مورد نیاز یا به اصطلاح Fail safe باشد مورد استفاده قرار می گیرد. CPU مدل CPU 1214FC , DC/DC/DC سری پی ال سی S7-1200 زیمنس دارای تغدیه DC با ولتاژ 20.4 الی 28.8 ولت، چهارده ورودی دیجیتال-شش ورودی (HSC (high speed counting با فرکانس 100KHZ، ده خروجی دیجیتال ترانزیستوری-چهار خروجی (PTO (pulse train output یا (PWM (pulse-width modulated با فرکانس 100KHZ و دو ورودی آنالوگ با سطح ولتاژ 0 تا 10 ولت و یک پورت شبکه PROFINET می باشد. در این مدل از CPU زیمنس ظرفیت Work memory مقدار 125kbyte و طرفیت Load memory مقدار 4Mbyte می باشد.

جدول CPU 1214FC, DC/DC/DC, 14DI/10DQ/2AI، با کد 6ES7214-1AF40-0XB0

CPU 1214FC, DC/DC/Relay, 14DI/10DQ/2AI، با کد 6ES7214-1HF40-0XB0

CPU 1214FC, DC/DC/Relay, 14DI/10DQ/2AI، با کد 6ES7214-1HF40-0XB0 :

این مدل از CPU سری پی ال سی PLC S7-1200 زیمنس جزء کنترلرهای Fail safe زیمنس بوده و در فرآیندهایی که ضریب اطمینان بالا مورد نیاز یا به اصطلاح Fail safe باشد مورد استفاده قرار می گیرد. CPU مدل CPU 1214FC , DC/DC/Relay سری پی ال سی PLC S7-1200 زیمنس دارای تغدیه DC با ولتاژ 20.4 الی 28.8 ولت، چهارده ورودی دیجیتال-شش ورودی (HSC (high speed counting با فرکانس 100KHZ، ده خروجی رله ای و دو ورودی آنالوگ با سطح ولتاژ 0 تا 10 ولت و یک پورت شبکه PROFINET می باشد. در این مدل از CPU زیمنس ظرفیت Work memory مقدار 125kbyte و طرفیت Load memory مقدار 4Mbyte می باشد.

جدول CPU 1214FC, DC/DC/Relay, 14DI/10DQ/2AI، با کد 6ES7214-1HF40-0XB0

CPU 1215C پی ال سی S7-1200 زیمنس :

این مدل از CPU پی ال سی PLC 1200 زیمنس را می توان یکی از CPU های پر کاربرد در سطوح بالا، این سری از پی ال سی زیمنس نام برد. از جمله مشخصات CPU 1215C زیمنس می توان به 14 ورودی دیجیتال، 10 خروجی دیجیتال (رله ای یا ترانزیستوری)، 2 ورودی آنالوگ، 2 خروجی آنالوگ و 2 پورت شبکه Profinet را نام برد.

CPU 1215C زیمنس قابلیت اضافه کردن سیگنال ماژول یا (SM (Signal Module به تعداد 8 ماژول را دارد. و همچنین می توان روی خود CPU یک سیگنال برد یا (SB (Signal Board که شامل تعداد محدودی I/O می باشد را اضاقه کرد. می توان بجای سیگنال برد یا (SB (Signal Board، از باتری برد یا (BB (Battery Board یا برد شبکه (CB (Communication Board را نیز استفاده کرد، همچنین در CPU 1215C سری S7-1200 زیمنس می توان حداکثر از 3 کارت شبکه (CM (Communication Modules استفاده کرد.

مدل های مختلف CPU 1215C پی ال سی PLC S7-1200 زیمنس :

این مدل سی پی یو اس 7 زیمنس، CPU 1215C سری PLC S7-1200 در 5 مدل ارائه شده است. تفاوت این 5 مدل در نغدیه (AC/DC)، نوع خروجی دیجیتال (رله ای یا ترانزیستوری) و Fail safe بودن می باشد. در جدول زیر می توان مشخصات و تفاوت های CPU 1215C پی ال سی S7-1200 زیمنس را مشاهده کرد.

جدول مشخصات CPU 1215C پی ال سی 1200 زیمنس جدول مشخصات CPU 1215C پی ال سی 1200 زیمنس 2 جدول مشخصات CPU 1215C پی ال سی 1200 زیمنس 3 جدول مشخصات CPU 1215C پی ال سی 1200 زیمنس 4

CPU 1215C, AC/DC/RLY,14DI/10DQ/2AI/2AQ، با کد 6ES7215-1BG40-0XB0

CPU 1215C, AC/DC/RLY,14DI/10DQ/2AI/2AQ، با کد 6ES7215-1BG40-0XB0 :

سی پی یو اس 7 زیمنس مدل CPU 1215C , AC/DC/RLY سری پی ال سی PLC S7-1200 زیمنس دارای تغدیه AC با ولتاژ 85 الی 264 ولت، چهارده ورودی دیجیتال-شش ورودی (HSC (high speed counting با فرکانس 100KHZ، ده خروجی رله ای، دو ورودی آنالوگ با سطح ولتاژ 0 تا 10 ولت، دو خروجی آنالوگ 0 تا 20 میلی آمپر و 2 پورت شبکه Profinet می باشد. در این مدل از CPU زیمنس ظرفیت Work memory مقدار 125kbyte و طرفیت Load memory مقدار 4Mbyte می باشد.

جدول CPU 1215C, AC/DC/RLY,14DI/10DQ/2AI/2AQ، با کد 6ES7215-1BG40-0XB0

CPU 1215C, DC/DC/DC,14DI/10DQ/2AI/2AQ، با کد 6ES7215-1AG40-0XB0

CPU 1215C, DC/DC/DC,14DI/10DQ/2AI/2AQ، با کد 6ES7215-1AG40-0XB0 :

سی پی یو اس 7 مدل CPU 1215C , DC/DC/DC سری پی ال سی PLC S7-1200 زیمنس دارای تغدیه DC با ولتاژ 20.4 الی 28.8 ولت، چهارده ورودی دیجیتال-شش ورودی (HSC (high speed counting با فرکانس 100KHZ، ده خروجی دیجیتال ترانزیستوری-چهار خروجی (PTO (pulse train output یا (PWM (pulse-width modulated با فرکانس 100KHZ و دو ورودی آنالوگ با سطح ولتاژ 0 تا 10 ولت، 2 خروجی آنالوگ 0 تا 20 میلی آمپر و 2 پورت شبکه Profinet می باشد. در این مدل از CPU زیمنس ظرفیت Work memory مقدار 125kbyte و طرفیت Load memory مقدار 4Mbyte می باشد.

جدول CPU 1215C, DC/DC/DC,14DI/10DQ/2AI/2AQ، با کد 6ES7215-1AG40-0XB0

CPU 1215C, DC/DC/RLY,14DI/10DQ/2AI/2AQ، با کد 6ES7215-1HG40-0XB0

CPU 1215C, DC/DC/RLY,14DI/10DQ/2AI/2AQ، با کد 6ES7215-1HG40-0XB0 :

CPU مدل CPU 1215C , DC/DC/RLY سری پی ال سی PLC S7-1200 زیمنس دارای تغدیه DC با ولتاژ 20.4 الی 28.8 ولت، چهارده ورودی دیجیتال-شش ورودی (HSC (high speed counting با فرکانس 100KHZ، ده خروجی رله ای و دو ورودی آنالوگ با سطح ولتاژ 0 تا 10 ولت، 2 خروجی آنالوگ 0 تا 20 میلی آمپر و 2 پورت شبکه Profinet می باشد. در این مدل از CPU زیمنس ظرفیت Work memory مقدار 125kbyte و طرفیت Load memory مقدار 4Mbyte می باشد.

جدول CPU 1215C, DC/DC/RLY,14DI/10DQ/2AI/2AQ، با کد 6ES7215-1HG40-0XB0

CPU 1215FC, DC/DC/DC,14DI/10DQ/2AI/2AQ، با کد 6ES7215-1AF40-0XB0

CPU 1215FC, DC/DC/DC,14DI/10DQ/2AI/2AQ، با کد 6ES7215-1AF40-0XB0 :

CPU مدل CPU 1215FC , DC/DC/DC سری پی ال سی PLC S7-1200 زیمنس جزء کنترلرهای Fail safe زیمنس بوده و در فرآیندهایی که ضریب اطمینان بالا مورد نیاز یا به اصطلاح Fail safe باشد مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل از CPU زیمنس سری پی ال سی PLC S7-1200 زیمنس دارای تغدیه DC با ولتاژ 20.4 الی 28.8 ولت، چهارده ورودی دیجیتال-شش ورودی (HSC (high speed counting با فرکانس 100KHZ، ده خروجی دیجیتال ترانزیستوری-چهار خروجی (PTO (pulse train output یا (PWM (pulse-width modulated با فرکانس 100KHZ و دو ورودی آنالوگ با سطح ولتاژ 0 تا 10 ولت، 2 خروجی آنالوگ 0 تا 20 میلی آمپر و 2 پورت شبکه Profinet می باشد. در این مدل از CPU زیمنس ظرفیت Work memory مقدار 150kbyte و طرفیت Load memory مقدار 4Mbyte می باشد.

جدول CPU 1215FC, DC/DC/DC,14DI/10DQ/2AI/2AQ، با کد 6ES7215-1AF40-0XB0

CPU 1215FC, DC/DC/RLY,14DI/10DQ/2AI/2AQ، با کد 6ES7215-1HF40-0XB0

CPU 1215FC, DC/DC/RLY,14DI/10DQ/2AI/2AQ، با کد 6ES7215-1HF40-0XB0 :

CPU مدل CPU 1215FC , DC/DC/RLY سری پی ال سی PLC S7-1200 زیمنس جزء کنترلرهای Fail safe زیمنس بوده و در فرآیندهایی که ضریب اطمینان بالا مورد نیاز یا به اصطلاح Fail safe باشد مورد استفاده قرار می گیرد.

این مدل از CPU زیمنس سری پی ال سی PLC S7-1200 زیمنس دارای تغدیه DC با ولتاژ 20.4 الی 28.8 ولت، چهارده ورودی دیجیتال-شش ورودی (HSC (high speed counting با فرکانس 100KHZ، ده خروجی رله ای و دو ورودی آنالوگ با سطح ولتاژ 0 تا 10 ولت، 2 خروجی آنالوگ 0 تا 20 میلی آمپر و 2 پورت شبکه PROFINET می باشد. در این مدل از CPU زیمنس ظرفیت Work memory مقدار 150kbyte و طرفیت Load memory مقدار 4Mbyte می باشد.

جدول CPU 1215FC, DC/DC/RLY,14DI/10DQ/2AI/2AQ، با کد 6ES7215-1HF40-0XB0

 

CPU 1217C پی ال سی S7-1200 زیمنس :

این مدل از CPU پی ال سی PLC S7 1200 زیمنس را می توان قدرتمندترین CPU این سری در سطوح بالا، از پی ال سی زیمنس نام برد. از جمله مشخصات CPU 1215C زیمنس می توان به 14 ورودی دیجیتال (10 ورودی بصورت 24 ولت و 4 ورودی بصورت دیفرانسیلی 1.5 ولت)، 10 خروجی دیجیتال (6 خروجی بصورت خروجی ترانزیستوری 24 ولت و 4 خروجی بصورت 1.5 ولت دیفرانسیلی)، 2 ورودی آنالوگ، 2 خروجی آنالوگ و 2 پورت شبکه Profinet را نام برد.

CPU 1271C قابلیت اضافه کردن سیگنال ماژول یا (SM (Signal Module به تعداد 8 ماژول را دارد. و همچنین می توان روی خود CPU سیگنال برد یا (SB (Signal Board که شامل تعداد محدودی I/O می باشد را اضاقه کرد. می توان بجای سیگنال برد یا (SB (Signal Board، از باتری برد یا (BB (Battery Board یا برد شبکه (CB (Communication Board را نیز استفاده کرد، همچنین در CPU 1271C سری S7-1200 زیمنس می توان حداکثر از 3 کارت شبکه (CM (Communication Modules استفاده کرد.

مدل های مختلف CPU 1217C پی ال سی PLC S7-1200 زیمنس :

این مدل سی پی یو اس 7 زیمنس، CPU 1217C سری PLC S7-1200 در 1 مدل ارائه شده است. در جدول زیر می توان مشخصات CPU 1217C پی ال سی S7-1200 زیمنس را مشاهده کرد.

جدول مشخصات CPU 1217C پی ال سی S7-1200 زیمنس جدول مشخصات CPU 1217C پی ال سی 1200 زیمنس 2 جدول مشخصات CPU 1217C پی ال سی 1200 زیمنس 3

CPU 1217C, DC/DC/DC,14DI/10DQ/2AI/2AQ، با کد 6ES7217-1AG40-0XB0

CPU 1217C, DC/DC/DC,14DI/10DQ/2AI/2AQ، با کد 6ES7217-1AG40-0XB0 :

سی پی یو اس 7 مدل CPU 1217C , DC/DC/DC سری پی ال سی PLC S7-1200 زیمنس دارای تغدیه DC با ولتاژ 20.4 الی 28.8 ولت، چهارده ورودی دیجیتال (10 ورودی بصورت 24 ولت و 4 ورودی بصورت دیفرانسیلی 1.5 ولت) -شش ورودی (HSC (high speed counting با فرکانس 100KHZ، ده خروجی دیجیتال ترانزیستوری (6 خروجی بصورت خروجی ترانزیستوری 24 ولت و 4 خروجی بصورت 1.5 ولت دیفرانسیلی) -چهار خروجی (PTO (pulse train output یا (PWM (pulse-width modulated با فرکانس 100KHZ و دو ورودی آنالوگ با سطح ولتاژ 0 تا 10 ولت، 2 خروجی آنالوگ 0 تا 20 میلی آمپر و 2 پورت شبکه Profinet می باشد. در این مدل از CPU زیمنس ظرفیت Work memory مقدار 150kbyte و طرفیت Load memory مقدار 4Mbyte می باشد.

جدول CPU 1217C, DC/DC/DC,14DI/10DQ/2AI/2AQ، با کد 6ES7217-1AG40-0XB0

 سیگنال ماژول (SM (Signal module یا کارت های ورودی و خروجی Expansion اکپنشن plc s7-1200 زیمنس :

همواره در پروژه های اتوماسیون صنعتی این اتفاق رخ می دهد که تعداد ورودی و خروجی های لازم و مورد احتیاج بیش از تعداد I/O های استاندارد روی CPU می باشد. در این مواقع می بایست از ماژول کارت های ورودی و خروجی دیجیتال برای سیگنال های دیجیتال و ماژول کارت های آنالوگ برای سیگنال های آنالوگ استفاده کرد. PLC S7-1200 زیمنس بسته به مدل cpu، در کل می تواند 8 سیگنال ماژول یا (SM (signal module را پشتیبانی بکند.

 سیگنال ماژول (SM (Signal module اکپنشن plc 1200 زیمنس

سیگنال ماژول ورودی دیجیتال SM 1221 digital input modules :

سیگنال ماژول SM 1221 دارای دو سری کارت با 8 ورودی دیجیتال و 16 ورودی دیجیتال می باشد. در جدول زیر  قابل بررسی می باشد. در جدول زیر می توان مشخصات و اطلاعات فنی این دو سری از سیگنال ماژول ورودی دیجیتال PLC S7-1200 زیمنس، سیگنال ماژول ورودی دیجیتال SM 1221, 8DI و SM 1221, 16DI را مشاهده کرد.

سیگنال ماژول ورودی دیجیتال SM 1221 digital input modules سیگنال ماژول ورودی دیجیتال SM 1221 digital input modules -2 سیگنال ماژول ورودی دیجیتال SM 1221 digital input modules -3

سیگنال ماژول ورودی دیجیتال PLC زیمنس Digital Input SM 1221, 8DI, 24V DC با کد 6ES7221-1BF32-0XB0

سیگنال ماژول ورودی دیجیتال PLC زیمنس Digital Input SM 1221, 8DI, 24V DC با کد 6ES7221-1BF32-0XB0 :

کارت ورودی دیجیتال PLC زیمنس SM 1221 با کد 6ES7221-1BF32-0XB0 دارای 8 ورودی دیجیتال با مشخصات. سطح ولتاژ تغدیه 24 ولت DC. سطح منطقی 0 ولتاژ کمتر از 5 ولت DC. و سطح منطقی 1 ولتاژ بالاتر از 15 ولت DC. سطح جریان مصرفی هر ورودی دیجیتال حداکثر 4 میلی آمپر می باشد.

از جمله مشخصات دیگر این کارت می توان ولتاژ تغدیه 24 ولت DC، درجه حفاطت IP20، قابلیت کارکرد در دمای 20- الی 60 درجه سانتی گراد، قابلیت کارکرد در ارتفاع از سطح دریا 1000- الی 2000 متر را نام برد.

سیگنال ماژول ورودی دیجیتال زیمنس Digital Input SM 1221, 16DI, 24V DC با کد 6ES7221-1BH32-0XB0 :

سیگنال ماژول ورودی دیجیتال پی ال سی زیمنس SM 1221 با کد 6ES7221-1BF32-0XB0 دارای 16 ورودی دیجیتال با مشخصات. سطح ولتاژ تغدیه 24 ولت DC. سطح منطقی 0، ولتاژ کمتر از 5 ولت DC و سطح منطقی 1، ولتاژ بالاتر از 15 ولت DC، سطح جریان مصرفی هر ورودی دیجیتال حداکثر 4 میلی آمپر می باشد.

از جمله مشخصات دیگر این کارت می توان ولتاژ تغدیه 24 ولت DC، درجه حفاطت IP20، قابلیت کارکرد در دمای 20- الی 60 درجه سانتی گراد، قابلیت کارکرد در ارتفاع از سطح دریا 1000- الی 2000 متر را نام برد.

سیگنال برد ورودی دیجیتال SB 1221 digital input modules :

سیگنال برد SB 1221 دارای دو سری کارت با 4 ورودی دیجیتال و ولتاژ عملکرد 24 ولت و 4 ورودی دیجیتال با ولتاژ عملکرد 5 ولت می باشد. در جدول زیر این دو سری از سیگنال ماژول PLC S7-1200 زیمنس قابل بررسی می باشد.

جدول دو سری از سیگنال ماژول PLC S7-1200 زیمنس جدول دو سری از سیگنال ماژول PLC S7-1200 زیمنس 2

جدول دو سری از سیگنال ماژول PLC S7-1200 زیمنس 3

سیگنال برد ورودی دیجیتال زیمنس Signal Board SB 1221, 4DI, 5V DC با کد 6ES7221-3AD30-0XB0

سیگنال برد ورودی دیجیتال زیمنس Signal Board SB 1221, 4DI, 5V DC با کد 6ES7221-3AD30-0XB0 :

سیگنال برد ورودی دیجیتال زیمنس SB 1221 با کد 6ES7221-3AD30-0XB0 دارای 4 ورودی دیجیتال 5 ولت DC با حداکثر فرکانس ورودی 200KHZ می باشد. از جمله مشخصات دیگر این کارت می توان سطح ولتاژ تغدیه 5 ولت DC. درجه حفاطت IP20. قابلیت کارکرد در دمای 20- الی 60 درجه سانتی گراد. قابلیت کارکرد در ارتفاع از سطح دریا 1000- الی 2000 متر را نام برد.

سیگنال برد ورودی دیجیتال زیمنس Signal Board SB 1221, 4DI, 24V DC با کد 6ES7221-3BD30-0XB0

سیگنال برد ورودی دیجیتال زیمنس Signal Board SB 1221, 4DI, 24V DC با کد 6ES7221-3BD30-0XB0 :

سیگنال برد ورودی دیجیتال زیمنس SB 1221 با کد 6ES7221-3BD30-0XB0 دارای 4 ورودی دیجیتال 24 ولت DC با حداکثر فرکانس ورودی 200KHZ می باشد. از جمله مشخصات دیگر این کارت می توان سطح ولتاژ تغدیه 24 ولت DC. درجه حفاطت IP20، قابلیت کارکرد در دمای 20- الی 60 درجه سانتی گراد. قابلیت کارکرد در ارتفاع از سطح دریا 1000- الی 2000 متر را نام برد.

سیگنال ماژول خروجی دیجیتال SM 1222 digital output modules :

سیگنال ماژول SM 1222 دارای 5 سری کارت با 8 خروجی دیجیتال ترانزیستوری، 16 خروجی دیجیتال ترانزیستوری، 8 خروجی دیجیتال رله ای، 16 خروجی دیجیتال رله ای، 8 خروجی دیجیتال Changeover می باشد. در جدول زیر می توان مشخصات و اطلاعات فنی این 5 سری از سیگنال ماژول خروجی دیجیتال PLC S7 1200 زیمنس، سیگنال ماژول ورودی SM1222 8DQ 24VDC، SM1222 16DQ 24VDC، SM1222 8DQ Relay، SM1222 16DQ Relay، SM1222 8DQ Changeover را مشاهده کرد.

جدول سیگنال ماژول خروجی دیجیتال PLC S7 1200 زیمنس جدول سیگنال ماژول خروجی دیجیتال PLC S7 1200 زیمنس 2 جدول سیگنال ماژول خروجی دیجیتال PLC S7 1200 زیمنس 3 جدول سیگنال ماژول خروجی دیجیتال PLC S7 1200 زیمنس 4

سیگنال ماژول خروجی دیجیتال زیمنس Digital Output SM 1222, 8DQ, 24V DC با کد 6ES7222-1BF32-0XB0

سیگنال ماژول خروجی دیجیتال زیمنس Digital Output SM 1222, 8DQ, 24V DC با کد 6ES7222-1BF32-0XB0 :

سیگنال ماژول خروجی دیجیتال زیمنس SM 1222با کد 6ES7222-1BF32-0XB0 دارای 8 خروجی دیجیتال ترانزیستوری با مشخصات، حداکثر قدرت سوئیچینگ 0.5 آمپر برای Resistive load و 5 وات برای Lamp load، زمان تاخیر جهت دریافت سیگنال یک، 50 میکرو ثانیه و زمان تاخیر جهت دریافت سیگنال صفر، 200 میکرو ثانیه است. از مشخصات دیگر این کارت می توان. سطح ولتاژ تغدیه 24 ولت DC. درجه حفاطت IP20، قابلیت کارکرد در دمای 20- الی 60 درجه سانتی گراد. قابلیت کارکرد در ارتفاع از سطح دریا 1000- الی 2000 متر را نام برد.

سیگنال ماژول خروجی دیجیتال زیمنس Digital Output SM 1222, 16DQ, 24V DC با کد 6ES7222-1BH32-0XB0

سیگنال ماژول خروجی دیجیتال زیمنس Digital Output SM 1222, 16DQ, 24V DC با کد 6ES7222-1BH32-0XB0 :

سیگنال ماژول خروجی دیجیتال زیمنس SM 1222 با کد 6ES7222-1BH32-0XB0 دارای 16 خروجی دیجیتال ترانزیستوری با مشخصات، حداکثر قدرت سوئیچینگ 0.5 آمپر برای Resistive load و 5 وات برای Lamp load، زمان تاخیر جهت دریافت سیگنال یک، 50 میکرو ثانیه و زمان تاخیر جهت دریافت سیگنال صفر، 200 میکرو ثانیه است.

از مشخصات دیگر این کارت می توان. سطح ولتاژ تغدیه 24 ولت DC. درجه حفاطت IP20. قابلیت کارکرد در دمای 20- الی 60 درجه سانتی گراد و قابلیت کارکرد در ارتفاع از سطح دریا 1000- الی 2000 متر را نام برد.

سیگنال ماژول خروجی دیجیتال زیمنس Digital Output SM 1222, 8DQ, Relay با کد 6ES7222-1HF32-0XB0

سیگنال ماژول خروجی دیجیتال زیمنس Digital Output SM 1222, 8DQ, Relay با کد 6ES7222-1HF32-0XB0 :

سیگنال ماژول خروجی دیجیتال زیمنس SM 1222 با کد 6ES7222-1HF32-0XB0 دارای 8 خروجی رله ای با مشخصات، حداکثر قدرت سوئیچینگ 2 آمپر برای Resistive load و 200 وات برای Lamp load. قابلیت سوئیچ کردن ولتاژ 5 الی 30 ولت DC و ولتاژ 5 الی 250 ولت AC. زمان تاخیر جهت دریافت سیگنال یک، 10 میلی ثانیه و زمان تاخیر جهت دریافت سیگنال صفر، 10میلی ثانیه است.

از مشخصات دیگر این کارت می توان. سطح ولتاژ تغدیه 24 ولت DC. درجه حفاطت IP20. قابلیت کارکرد در دمای 20- الی 60 درجه سانتی گراد و قابلیت کارکرد در ارتفاع از سطح دریا 1000- الی 2000 متر را نام برد.

سیگنال ماژول خروجی دیجیتال زیمنس Digital Output SM 1222, 16DQ, Relay با کد 6ES7222-1HH32-0XB0

سیگنال ماژول خروجی دیجیتال زیمنس Digital Output SM 1222, 16DQ, Relay با کد 6ES7222-1HH32-0XB0 :

سیگنال ماژول خروجی دیجیتال زیمنس SM 1222 با کد 6ES7222-1HH32-0XB0 دارای 16 خروجی رله ای با مشخصات، حداکثر قدرت سوئیچینگ 2 آمپر برای Resistive load و 200 وات برای Lamp load. قابلیت سوئیچ کردن ولتاژ 5 الی 30 ولت DC و ولتاژ 5 الی 250 ولت AC. زمان تاخیر جهت دریافت سیگنال یک، 10 میلی ثانیه و زمان تاخیر جهت دریافت سیگنال صفر، 10میلی ثانیه است.

از مشخصات دیگر این کارت می توان. سطح ولتاژ تغدیه 24 ولت DC.درجه حفاطت IP20. قابلیت کارکرد در دمای 20- الی 60 درجه سانتی گراد و قابلیت کارکرد در ارتفاع از سطح دریا 1000- الی 2000 متر را نام برد.

سیگنال ماژول خروجی دیجیتال زیمنس Digital Output SM 1222, 8DQ, Changeover با کد 6ES7222-1XF32-0XB0

سیگنال ماژول خروجی دیجیتال زیمنس Digital Output SM 1222, 8DQ, Changeover با کد 6ES7222-1XF32-0XB0 :

سیگنال ماژول خروجی دیجیتال زیمنس SM 1222 با کد 6ES7222-1XF32-0XB0 دارای 8 خروجی رله ای بصورت Changeover با مشخصات، حداکثر قدرت سوئیچینگ 2 آمپر برای Resistive load و 200 وات برای Lamp load. قابلیت سوئیچ کردن ولتاژ 5 الی 30 ولت DC و ولتاژ 5 الی 250 ولت AC. زمان تاخیر جهت دریافت سیگنال یک، 10 میلی ثانیه و زمان تاخیر جهت دریافت سیگنال صفر، 10میلی ثانیه است.

از مشخصات دیگر این کارت می توان سطح ولتاژ تغدیه 24 ولت DC. درجه حفاطت IP20. قابلیت کارکرد در دمای 20- الی 60 درجه سانتی گراد و قابلیت کارکرد در ارتفاع از سطح دریا 1000- الی 2000 متر را نام برد.

سیگنال برد خروجی دیجیتال SB 1222 digital output modules :

سیگنال برد SB 1222 دارای دو سری کارت با 4 خروجی دیجیتال و ولتاژ عملکرد 24 ولت و 4 خروجی دیجیتال با ولتاژ عملکرد 5 ولت می باشد. در جدول زیر این دو سری از سیگنال ماژول PLC S7-1200 زیمنس قابل بررسی می باشد.

سیگنال برد خروجی دیجیتال SB 1222 digital output modules سیگنال برد خروجی دیجیتال SB 1222 digital output modules-2 سیگنال برد خروجی دیجیتال SB 1222 digital output modules-3

سیگنال برد خروجی دیجیتال زیمنس Signal Board SB 1222, 4DQ, 5V DC با کد 6ES7222-1AD30-0XB0

سیگنال برد خروجی دیجیتال زیمنس Signal Board SB 1222, 4DQ, 5V DC با کد 6ES7222-1AD30-0XB0 :

سیگنال برد خروجی دیجیتال زیمنس SB 1222 با کد 6ES7222-1AD30-0XB0 دارای 4 خروجی دیجیتال با ولتاژ خروجی 5 ولت DC و حداکثر فرکانس خروجی 200KHZ می باشد.

از جمله مشخصات دیگر این کارت می توان سطح ولتاژ تغدیه 5 ولت DC. درجه حفاطت IP20. قابلیت کارکرد در دمای 20- الی 60 درجه سانتی گراد و قابلیت کارکرد در ارتفاع از سطح دریا 1000- الی 2000 متر را نام برد.

سیگنال برد ورودی دیجیتال زیمنس Signal Board SB 1222, 4DQ, 24V DC با کد 6ES7222-1BD30-0XB0

سیگنال برد ورودی دیجیتال زیمنس Signal Board SB 1222, 4DQ, 24V DC با کد 6ES7222-1BD30-0XB0 :

سیگنال برد خروجی دیجیتال زیمنس SB 1222 با کد 6ES7222-1BD30-0XB0 دارای 4 خروجی دیجیتال با ولتاژ خروجی 24 ولت DC و حداکثر فرکانس خروجی 200KHZ می باشد.

از جمله مشخصات دیگر این کارت می توان سطح ولتاژ تغدیه 24 ولت DC. درجه حفاطت IP20. قابلیت کارکرد در دمای 20- الی 60 درجه سانتی گراد و قابلیت کارکرد در ارتفاع از سطح دریا 1000- الی 2000 متر را نام برد.

سیگنال ماژول ورودی / خروجی دیجیتال SM 1223 digital input / output modules :

سیگنال ماژول SM 1223 دارای 5 سری کارت با از 8 ورودی و 8 خروجی دیجیتال. 16 ورودی و 16 خروجی دیجیتال. 8 ورودی دیجیتال و 8 خروجی رله ای. 16 ورودی دیجیتال و 16 خروجی رله ای. 8 ورودی دیجیتال با ولتاژ عملکرد 120/230 ولت AC و 8 خروجی رله ای می باشد.

در جدول زیر می توان مشخصات و اطلاعات فنی این 5 سری از سیگنال ماژول ورودی / خروجی دیجیتال PLC S7-1200 زیمنس، سیگنال ماژول ورودی / خروجی  SM1223 8DI 8DQ Relay، SM1223 16DI 16DQ 24VDC، SM1223 8DI 8DQ 24VDC، SM1223 8DI 120…230V AC 8DQ Relay ، SM1223 16DI 16DQ Relay را مشاهده کرد.

سیگنال ماژول ورودی / خروجی دیجیتال SM 1223 digital input / output modules سیگنال ماژول ورودی / خروجی دیجیتال SM 1223 digital input / output modules2-2 سیگنال ماژول ورودی / خروجی دیجیتال SM 1223 digital input / output modules-3 سیگنال ماژول ورودی / خروجی دیجیتال SM 1223 digital input / output modules-4 سیگنال ماژول ورودی / خروجی دیجیتال SM 1223 digital input / output modules-5 سیگنال ماژول ورودی / خروجی دیجیتال SM 1223 digital input / output modules-7

سیگنال ماژول ورودی و خروجی دیجیتال زیمنس6ES7223-1BH32-0XB0

سیگنال ماژول ورودی و خروجی دیجیتال زیمنس Digital Input/Output SM 1223, 8DI 8DQ, 24V DC با کد 6ES7223-1BH32-0XB0 :

سیگنال ماژول ورودی و خروجی دیجیتال زیمنس SM 1223 با کد 6ES7223-1BH32-0XB0 پی ال سی S7 1200 زیمنس دارای 8 ورودی دیجیتال با مشخصات. سطح منطقی 0 ولتاژ کمتر از 5 ولت DC و سطح منطقی 1 ولتاژ بالاتر از 15 ولت DC و سطح جریان مصرفی هر ورودی دیجیتال حداکثر 4 میلی آمپر می باشد.

8 خروجی دیجیتال ترانزیستوری با مشخصات حداکثر قدرت سوئیچینگ 0.5 آمپر برای Resistive load و 5 وات برای Lamp load. زمان تاخیر جهت دریافت سیگنال یک 50 میکرو ثانیه و زمان تاخیر جهت دریافت سیگنال صفر 200 میکرو ثانیه را می توان نام برد.

از مشخصات دیگر این کارت می توان تغذیه 24 ولت DC. درجه حفاطت IP20، قابلیت کارکرد در دمای 20- الی 60 درجه سانتی گراد، قابلیت کارکرد در ارتفاع از سطح دریا 1000- الی 2000 متر را نام برد.

سیگنال ماژول ورودی و خروجی دیجیتال زیمنس6ES7223-1BH32-0XB0 - 2

سیگنال ماژول ورودی و خروجی دیجیتال زیمنس Digital Input/Output SM 1223, 16DI 16DQ, 24V DC با کد 6ES7223-1BL32-0XB0 :

سیگنال ماژول ورودی و خروجی دیجیتال زیمنس SM 1223 با کد 6ES7223-1BL32-0XB0 پی ال سی S7 1200 زیمنس دارای 16 ورودی دیجیتال با مشخصات. سطح منطقی 0 ولتاژ کمتر از 5 ولت DC و سطح منطقی 1 ولتاژ بالاتر از 15 ولت DC و سطح جریان مصرفی هر ورودی دیجیتال حداکثر 4 میلی آمپر می باشد.

16 خروجی دیجیتال ترانزیستوری با مشخصات حداکثر قدرت سوئیچینگ 0.5 آمپر برای Resistive load و 5 وات برای Lamp load. زمان تاخیر جهت دریافت سیگنال یک 50 میکرو ثانیه و زمان تاخیر جهت دریافت سیگنال صفر 200 میکرو ثانیه را می توان نام برد.

از مشخصات دیگر این کارت می توان تغذیه 24 ولت DC. درجه حفاطت IP20، قابلیت کارکرد در دمای 20- الی 60 درجه سانتی گراد، قابلیت کارکرد در ارتفاع از سطح دریا 1000- الی 2000 متر را نام برد.

سیگنال ماژول ورودی و خروجی دیجیتال زیمنس6ES7223-1BH32-0XB0 - 3

سیگنال ماژول ورودی و خروجی دیجیتال زیمنس Digital Input/Output SM 1223, 8DI 8DQ, Relay با کد 6ES7223-1PH32-0XB0 :

سیگنال ماژول ورودی و خروجی دیجیتال زیمنس SM 1223 با کد 6ES7223-1PH2-0XB0 پی ال سی S7 1200 زیمنس دارای 8 ورودی دیجیتال با مشخصات. سطح منطقی 0 ولتاژ کمتر از 5 ولت DC و سطح منطقی 1 ولتاژ بالاتر از 15 ولت DC و سطح جریان مصرفی هر ورودی دیجیتال حداکثر 4 میلی آمپر می باشد.

8 خروجی رله ای با مشخصات حداکثر قدرت سوئیچینگ 2 آمپر برای Resistive load و 30 وات برای Lamp load تحت ولتاژ DC و 200 وات تحت ولتاژ AC. حداکثر ولتاژ عملکرد 5 الی 30 ولت DC و ولتاژ 5 الی 250 ولت AC. زمان تاخیر جهت دریافت سیگنال یک 10 میلی ثانیه و زمان تاخیر جهت دریافت سیگنال صفر 10 میلی ثانیه را می توان نام برد.

از مشخصات دیگر این کارت می توان تغذیه 24 ولت DC. درجه حفاطت IP20، قابلیت کارکرد در دمای 20- الی 60 درجه سانتی گراد، قابلیت کارکرد در ارتفاع از سطح دریا 1000- الی 2000 متر را نام برد.

سیگنال ماژول ورودی و خروجی دیجیتال زیمنس6ES7223-1BH32-0XB0-4

سیگنال ماژول ورودی و خروجی دیجیتال زیمنس Digital Input/Output SM 1223, 16DI 16DQ, Relay با کد 6ES7223-1PL32-0XB0 :

سیگنال ماژول ورودی و خروجی دیجیتال زیمنس SM 1223 با کد 6ES7223-1PL2-0XB0 پی ال سی S7 1200 زیمنس دارای 16 ورودی دیجیتال با مشخصات. سطح منطقی 0 ولتاژ کمتر از 5 ولت DC و سطح منطقی 1 ولتاژ بالاتر از 15 ولت DC و سطح جریان مصرفی هر ورودی دیجیتال حداکثر 4 میلی آمپر می باشد.

16 خروجی رله ای با مشخصات حداکثر قدرت سوئیچینگ 2 آمپر برای Resistive load و 30 وات برای Lamp load تحت ولتاژ DC و 200 وات تحت ولتاژ AC. حداکثر ولتاژ عملکرد 5 الی 30 ولت DC و ولتاژ 5 الی 250 ولت AC. زمان تاخیر جهت دریافت سیگنال یک 10 میلی ثانیه و زمان تاخیر جهت دریافت سیگنال صفر 10 میلی ثانیه را می توان نام برد.

از مشخصات دیگر این کارت می توان تغذیه 24 ولت DC. درجه حفاطت IP20، قابلیت کارکرد در دمای 20- الی 60 درجه سانتی گراد، قابلیت کارکرد در ارتفاع از سطح دریا 1000- الی 2000 متر را نام برد.

سیگنال ماژول ورودی و خروجی دیجیتال زیمنس6ES7223-1BH32-0XB0-5

سیگنال ماژول ورودی و خروجی دیجیتال زیمنس Digital Input/Output SM 1223, 8DI AC 8DQ, Relay با کد 6ES7223-1HQ32-0XB0 :

سیگنال ماژول ورودی و خروجی دیجیتال زیمنس SM 1223 با کد 6ES7223-1HQ2-0XB0 ی ال سی S7 1200 زیمنس دارای 8 ورودی دیجیتال با مشخصات. سطح ولتاژ عملکرد 120/230 ولت AC. سطح منطقی 0 ولتاژ کمتر از 20 ولت DC و سطح منطقی 1 ولتاژ بالاتر از 79 ولت DC و سطح جریان مصرفی هر ورودی دیجیتال حداکثر 9 میلی آمپر می باشد.

8 خروجی رله ای با مشخصات حداکثر قدرت سوئیچینگ 2 آمپر برای Resistive load و 30 وات برای Lamp load تحت ولتاژ DC و 200 وات تحت ولتاژ AC. حداکثر ولتاژ عملکرد 5 الی 30 ولت DC و ولتاژ 5 الی 250 ولت AC. زمان تاخیر جهت دریافت سیگنال یک 10 میلی ثانیه و زمان تاخیر جهت دریافت سیگنال صفر 10 میلی ثانیه را می توان نام برد.

از مشخصات دیگر این کارت می توان تغذیه 24 ولت DC. درجه حفاطت IP20، قابلیت کارکرد در دمای 20- الی 60 درجه سانتی گراد، قابلیت کارکرد در ارتفاع از سطح دریا 1000- الی 2000 متر را نام برد.

سیگنال برد ورودی / خروجی دیجیتال SB 1223 digital input / output Board :

سیگنال برد SB 1223 دارای 3 سری کارت با 2 ورودی و 8 خروجی دیجیتال 24 ولت. 2 ورودی و 2 خروجی دیجیتال 5 ولت با فرکانس خروجی 200 کیلو هرتز. 2 ورودی و 2 خروجی دیجیتال 24 ولت با فرکانس خروجی 200 کیلو هرتز می باشد. در جدول زیر می توان مشخصات و اطلاعات فنی این 3 سری از سیگنال برد ورودی / خروجی دیجیتال PLC S7-1200 زیمنس، سیگنال برد ورودی / خروجی SB 1223 2DI 2DQ 24V DC، SB 1223 2DI 2DQ 5V DC 200KHZ، SB 1223 2DI 2DQ 24V DC 200KHZ را مشاهده کرد.

مشخصات سیگنال برد ورودی / خروجی دیجیتال PLC S7-1200 زیمنس مشخصات سیگنال برد ورودی / خروجی دیجیتال PLC S7-1200 زیمنس-2 مشخصات سیگنال برد ورودی / خروجی دیجیتال PLC S7-1200 زیمنس-3

سیگنال برد ورودی و خروجی دیجیتال زیمنس Digital Input/Output SB 1223, 2DI 2DQ, 24V DC با کد 6ES7223-0BD30-0XB0

سیگنال برد ورودی و خروجی دیجیتال زیمنس Digital Input/Output SB 1223, 2DI 2DQ, 24V DC با کد 6ES7223-0BD30-0XB0 :

سیگنال برد Signal Board ورودی و خروجی دیجیتال زیمنس SB 1223 با کد 6ES7223-0BD30-0XB0 دارای 2 ورودی دیجیتال با مشخصات. سطح منطقی 0 ولتاژ کمتر از 5 ولت DC و سطح منطقی 1 ولتاژ بالاتر از 15 ولت DC می باشد. 2 خروجی دیجیتال ترانزیستوری با مشخصات حداکثر قدرت سوئیچینگ 0.5 آمپر برای Resistive load و 5 وات برای Lamp load. زمان تاخیر جهت دریافت سیگنال یک 2 میکرو ثانیه و زمان تاخیر جهت دریافت سیگنال صفر 10 میکرو ثانیه را می توان نام برد.

از مشخصات دیگر این کارت می توان تغذیه 24 ولت DC. درجه حفاطت IP20، قابلیت کارکرد در دمای 20- الی 60 درجه سانتی گراد، قابلیت کارکرد در ارتفاع از سطح دریا 1000- الی 2000 متر را نام برد.

سیگنال برد ورودی و خروجی دیجیتال زیمنس Digital Input/Output SB 1223,  2DI 2DQ, 5V DC 200KHZ با کد 6ES7223-3AD30-0XB0

سیگنال برد ورودی و خروجی دیجیتال زیمنس Digital Input/Output SB 1223,  2DI 2DQ, 5V DC 200KHZ با کد 6ES7223-3AD30-0XB0 :

سیگنال برد Signal Board ورودی و خروجی دیجیتال زیمنس SB 1223 با کد 6ES7223-3AD30-0XB0 پی ال سی S7 1200 زیمنس دارای 2 ورودی دیجیتال با مشخصات. حداکثر فرکانس ورودی 200KHZ و سطح منطقی 0 ولتاژ کمتر از 1 ولت DC و سطح منطقی 1 ولتاژ بالاتر از 2 ولت DC. و 2 خروجی دیجیتال ترانزیستوری با مشخصات حداکثر قدرت سوئیچینگ 0.1 آمپر و حداکثر فرکانس خروجی 200KHZ می باشد.

از مشخصات دیگر این کارت می توان تغذیه 5 ولت DC. درجه حفاطت IP20، قابلیت کارکرد در دمای 20- الی 60 درجه سانتی گراد، قابلیت کارکرد در ارتفاع از سطح دریا 1000- الی 2000 متر را نام برد.

سیگنال برد ورودی و خروجی دیجیتال زیمنس Digital Input/Output SB 1223,  2DI 2DQ, 24V DC 200KHZ با کد 6ES7223-3AD30-0XB0

سیگنال برد ورودی و خروجی دیجیتال زیمنس Digital Input/Output SB 1223,  2DI 2DQ, 24V DC 200KHZ با کد 6ES7223-3AD30-0XB0 :

سیگنال برد Signal Board ورودی و خروجی دیجیتال زیمنس SB 1223 با کد 6ES7223-3AD30-0XB0 پی ال سی S7 1200 زیمنس دارای 2 ورودی دیجیتال با مشخصات. حداکثر فرکانس ورودی 200KHZ و سطح منطقی 0 ولتاژ کمتر از 5 ولت DC و سطح منطقی 1 ولتاژ بالاتر از 15 ولت DC. و 2 خروجی دیجیتال ترانزیستوری با مشخصات حداکثر قدرت سوئیچینگ 0.1 آمپر و حداکثر فرکانس خروجی 200KHZ می باشد.

از مشخصات دیگر این کارت می توان تغذیه 24 ولت DC. درجه حفاطت IP20، قابلیت کارکرد در دمای 20- الی 60 درجه سانتی گراد، قابلیت کارکرد در ارتفاع از سطح دریا 1000- الی 2000 متر را نام برد.

 

نتیجه گیری :

چه برای خرید پی ال سی زیمنس باشد چه برای مشاوره در هنگام خرید، شرکت فرسان نمایندگی زیمنس اینجاست تا به شما کمک کند. کارشناسان ما با کمال میل شما را در انتخاب بهترین سافت استارتر های موجود در بازار، ثبت سفارش خاص یا هر چیز دیگری که نیاز دارید، یاری خواهند کرد. با تماس با ما با شماره های 02136348203 – 0213661360 یا واتساپ 09127306696 به صورت آنلاین با ما در ارتباط باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − هشت =